DOPOLEDNE V SEDLE (25. září 2016)

V neděli 25. září se v Chebu konala již tradiční akce pořádaná DDM Sova Cheb, cyklistický den plný sportovních aktivit, „Dopoledne v Sedle“. Počasí bylo letos vynikající a za početného obecenstva přítomných soutěžících mohla akce v 10:00 vypuknout.

Účastníci museli během celého závodu překonat různé překážky a disciplíny. Lezení na horolezecké stěně, jízdu na gyroboardu, discgolf, bungee running, střelbu ze vzduchovky i z luku, hod oštěpem nebo jízdu zručnosti na dětském dopravním hřišti a další a další aktivity.

Nálada byla pohodová a všichni účastníci nakonec úspěšně dorazili v daném čase do cíle, vyzvednout si pěkné ceny za dokončení závodu, na které finančně přispělo Město Cheb.

Děkujeme všem zúčastněným i dobrovolným pomocníkům a příští rok znovu na viděnou!

Fotografie z akce můžete nalézt zde:

výsledkovka

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv akcí a jeho autorem je Samuel Sichrovský. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.