STAR WARS – víkendová akce (16. – 18. 11. 2018)

A je to tady. Již v listopadu se uskuteční první ze série víkendových pobytových akcí pro nadšence do vesmírného dobrodružství, meziplanetárních soubojů, světelných mečů a střelby.

sv 2018

Informace pro rodiče: Je povoleno vzít si jakoukoliv zbraň, která dovede střílet výhradně pěnové náboje – viz obrázek. Každé dítě, které si takovou zbraň přiveze, bude bezpodmínečně vybaveno ochrannými brýlemi s čirým nebo žlutým sklem. K některým zbraním jsou dodávány v balení. Případně sluneční brýle postačí. (Nejsou nutné, ale tyto zbraně velmi podpoří příběh, doporučujeme, aby dítě mělo alespoň malou na jeden náboj.) Světelné meče a případné kostýmy jsou jedině vítány.

Bez názvu

Strava: v pátek vlastní jídlo, ostatní dny vaří šéfkuchař

Ubytování: na chatu Maruška v Kraslicích je nutné vzít si vlastní spacák a prostěradlo, kdo má rád své pohodlí, vezme si i polštářek

Co s sebou: vhodné oblečení do zimy, vhodnou obuv, jedeme do vyšších poloh – věř mi, že jsou dobré i rukavice a čepice, do místnosti přezůvky, hygienické potřeby, něco na spaní / pyžamo/, baterku, nutné mít zdravotní kartičku, kdo má ČD průkaz, též vezme s sebou.

ZDE NALEZNETE PŘIHLÁŠKU NA AKCI V pdf.

Komentáře nejsou povoleny.