DofE

doea-int-czech-cmykJsme zařízení podporující děti a mládež, být aktivní ve volném čase a zjišťujeme jim spousty aktivit a pravidelné činnosti během roku. V roce 2017 jsme se proto rozhodly zapojit se do celosvětového programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (The Duke of Edinburgh´s International Award - DofE) pro mladé lidi ve věku 14 – 24 let.

Do programu se od roku 2017 zapojilo xy účastníků pod vedením našich proškolených lektorů. Můžeme se pochlubit xy držiteli bronzové ceny, xy držiteli stříbrné ceny a v letošním roce máme první účastníky, kteří se zapojili do zlaté ceny.

CO TO JE?

Vzdělávací program DofE,podporuje mladé lidi v rozvoji osobnosti a získávání dovedností. Základními oblastmi rozvoje jsou sport, talent, dobrovolnictví a nakonec dobrodružná expedice. Náplň a cíle aktivit si volí účastníci samy, a věnují se jim pravidelně a dlouhodobě. Celí program je ještě rozdělen do 3 úrovní BRONZOVÁ, STŘÍBRNÁ A ZLATÁ. Úrovně na sebe navazují a každá se od sebe trochu liší, zejména v době trvání a průběhu, ve zlaté úrovni se tak účastníci mohou těšit na akci s pobytem.

KONTAKT 
Eva Pupáková pupakova@ddmcheb.cz, 604 931 458
Lucie Kučová kucova@ddmcheb.cz, 777 327 680
Samuel Sichrovský sichrovsky@ddmcheb.cz