KLUB "DOBER!" Cheb (ČHS)

S radostí vítáme v našem klubu všechny mladé lidi, kteří mají zájem o sport, kulturu a rádi s kamarády smysluplně tráví svůj čas.
Jedná se o klub mládeže prioritně rekrutované ze členů lezeckých oddílů DDM, kteří aktivně pomáhají s přípravou a organizací akcí pro veřejnost,
dobrovolnická činnost jim není cizí a účastní se kulturních, sportovních a společenských akcí.
Členové klubu se mohou též účastnit soutěží a závodů ve sportovním lezení, které pořádá Český horolezecký svaz.

Kód

Název